Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

STRONY AMP ⚡

01.20.2020

Tworzymy strony internetowe z AMP ⚡

AMP (Accelerated Mobile Pages) co to właściwie jest? Dlaczego warto posiadać strony AMP?


Powodów jest wiele, ale tym najważniejszym będzie troska o swoich klientów. Użytkując stronę www, która ma długi czas ładowania i nie jest przystosowana do urządzeń mobilnych, nie trudno o uczucie🤬irytacji. Jest ono tym większe, im częściej na taką stronę wchodzimy, np. w poszukiwaniu nowych informacji. Zmiana standardu wyświetlania aktualnej strony na strony AMP może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim uszczęśliwimy swoich użytkowników, dając im możliwość szybkiego i wygodnego przeglądania strony i jednoczesnego oszczędzania transferu danych.

Pytania & Odpowiedzi

Jak długo trzeba czekać na stronę?

Na stworzenie nowej strony AMP potrzebujemy około 3-4 dni. Ważne jest dla nas by zamawiający był 🤩 zadowolony z efektu końcowego. Dodatkowo potrzebny jest czas na wniesienie poprawek które zleci zamawiający stronę w technologii ⚡ AMP

01

Czy sam mogę edytować stronę AMP?

Oczywiście 👍TAK. Modyfikacja kontentu jest możliwa o ile nie wpłynie to na kod i wygląd samej strony.Dodanie elementów typu medis (grafika/zdjęcie, film) wiąże się d dodaniem dodatkowych </amp > znaczników na stronie.

02

Czy AMP działa w Wordpress?

Oczywiście 😃CMS Wordpress posiada wtyczki ktore pomogą automatycznie dodać </amp> znaczniki które wymagane są na każdej ze stron. Nie ma to takiej "mocy" jak stworzenie strony html od podstaw budując website.

03

Jaki jest 💰koszt zrobienia strony AMP?

Tak jak nie można wycenić naprawy samochodu, tak nie można tu podać kosztu zbudowania strony AMP. Wszystko zależy od ilości stron, skomplikowania wynikającego z projektu któey chce zamawiający. Całkowity koszt strony waha się od 2k do 3k PLN

04

Więcej o stronach ⚡ AMP

Ważnym powodem tego, aby zamówić strony AMP jest ich przyjazność dla wyszukiwarek. Krótki czas ładowania danych, szybkie parsowanie, a także wysokie walory UX sprawiają, że strony AMP są promowane w wynikach wyszukiwania, najczęściej zajmując najwyższe pozycje na liście.

AMP to również standard, który nieuchronnie stanie się obowiązujący dla wszystkich typów stron www, niezależnie od ich przeznaczenie. Im szybciej Państwa strony staną się AMP, tym będą wyżej ponad konkurencją. Strona AMP – opłaca się takową mieć.

Klient, który jest zadowolony z działania strony www twojej firmy, chętnie będzie na nią wracać. Czyż nie o to Ci chodzi w Twoim biznesie? Na pewno tak. Teraz możesz to osiągnąć jeszcze szybciej i łatwiej. Wystarczy zamienić swoją starą i nieprzystosowaną do obecnych standardów stronę www na strony AMP. Chętnie je dla Ciebie zaprojektujemy, wykonamy i uruchomimy.

Już po krótkim czasie będziesz mógł zobaczyć wszystkie efekty, wynikające z posiadania strony AMP. Klienci dłużej będą na nich przebywać, poprawią się również pozycje, na których strony www wyświetlają się w wynikach wyszukiwania. Dodatkowym atutem stron AMP jest to, że szybciej się pozycjonują i Twoja strona pokazuje się wyżej w wynikach wyszukowarki! 

Strona używa plików cookies, które zbierają informacje o osobach odwiedzających nasz serwis. Polityka prywatności